19 czerwca 2022 wzięliśmy udział w Marszewskich Dniach Pola. Impreza została zorganizowana przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu pod hasłem: „Innowacyjne rozwiązania wspierające produkcję roślinną”.
Impreza ma cykliczny charakter, została zorganizowana jest przy poletkach demonstracyjnych gdzie na których zastosowano nawozy produkowane przez ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” TARNOBRZEG Sp. z o.o.: Tarnogran Plus, Siarczan Magnezu z mikroelementami i Pro Siarkę.
Podczas Marszewskich Dni Pola zaprezentowano jest kolekcję 157 odmian różnych gatunków roślin uprawnych. Ponadto odbyły się pokazy sprzętu rolniczego oraz liczne wykłady. Targi były również okazją do skorzystania przez zainteresowanych z porad doradców rolniczych oraz do zapoznania się z działaniem i możliwościami platformy doradczej eDWIN.
z zastosowaniem naszych nawozów.
Mimo uciążliwego upału dotarło wielu rolników z południowej Wielkopolski, powiaty pleszewski, jarociński, kaliski, kępiński, wrzesiński, słupecki, krotoszyński a nawet rolnicy z województwa łódzkiego. Konkretni rolnicy, zainteresowani odmianami, nawozami i technologiami uprawy.
Wielu zna i stosuje nasze nawozy, wypowiadają się o nich pochlebnie. Targi był bardzo dobrze przygotowane, prelekcje w namiocie konferencyjnym, oznaczenie poletek, wszystko to zachęca do przyszłego naszego udziału w kolejnych edycjach Marszewskich Dni Pola.

Wdrożył: Paweł Heczko © 2023. All rights reserved.

pl_PLPolish